O projekcie             O firmie Invictus             Rekrutacja             Zgłoś się             Grupy i harmonogram szkoleń             Zapytania ofertowe             Kontakt
Aktualności
Podsumowanie projektu
26 Wrzesień 2012

23 września zakończyliśmy szkolenia w ramach projektu "Zarządzanie Projektowe - nowoczesna forma organizacji pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom szkoleń za ich pracę, aktywność i zaangażowanie. Dziękujemy również za wszystkie ciepłe słowa przekazane nam w ankietach i podczas wywiadów telefonicznych. Pozwolę sobie przytoczyć tylko kilka z nich:
"Szkolenie godne polecenia!"
"Super"
"Praktyczna nauka + profesjonalne prowadzenie"
"Precyzyjne, dokładne odpowiedzi na pytania"
"Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób, spełniające cele. Trener reagujący na sugestie, udzielający odpowiedzi na pojawiające się pytania, problemy"

A teraz czas na krótkie podsumowanie:
Chęć uczestnictwa w projekcie zgłosiło łącznie 1616 osób; 900 kobiet i 716 mężczyzn - to ważna informacja jak bardzo szkolenia z zarządzania projektami są potrzebne!
Szkolenia trwały od 26.02.2011 do 23.09.2012. Były prowadzone w Warszawie. W tym czasie wzięły w nich udział 182 osoby w ramach 13 grup szkoleniowych. Każda z grup przeszła 64-godzinny cykl szkoleń dotyczący zarządzania projektami, doskonalenia umiejętności menadżerskich, co daje 832 godziny szkoleń w ramach całego projektu.

Uczestnicy mieli możliwość uzyskania wiedzy na temat metod i technik zarządzania projektami w oparciu o światowe wzorce - standard PMI, a także podnieść lub uaktualnić swoje kompetencje w zakresie planowania i realizacji projektów, komunikacji, pracy zespołowej.

Uczestnictwo w projekcie dało także możliwość przygotowania się do procesu certyfikacji w zakresie zarządzania projektami zarówno osobom doświadczonym jak i tym aspirującym na stanowiska kierownicze. Uczestnicy projektu dzięki uczestnictwu w szkoleniach uzyskali punkty PDU (Proffesional Development Units). Odpowiednia ilość punktów jest warunkiem koniecznym do uzyskania, a także aktualizacji certyfikatu PMI. (Project Management Institute).

Mamy nadzieje, ze nasze kolejne projekty spotkają się z co najmniej takim samym zainteresowaniem. Odwiedzajcie Państwo naszą stronę internetową www.invictus.pl. Jeśli tylko będziemy organizować kolejny projekt, na pewno właśnie tam znajdą się odpowiednie informacje.

Do zobaczenia na szkoleniach
Zespół Invictus TrainingW dniach 13-17.08. 2012 r. biuro w Warszawie będzie nieczynne.
8 Sierpień 2012

W związku z sezonem urlopowym w dniach 13 - 17 sierpnia biuro projektu w Warszawie będzie nieczynne.Lista rankingowa dla IV edycji szkoleń w ramach projektu
12 Czerwiec 2012

Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki rekrutacji do szkoleń w ramach projektu.
Lista_rankigowa_rezerwowa.pdf8.06.2012
6 Czerwiec 2012

Informujemy, że w dniu 8.06.2012 biuro projektu będzie nieczynne.Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń
4 Czerwiec 2012

Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń do IV edycji szkoleń w ramach projektu. Swoje zgłoszenia wysłało do nas ponad 100 osób. Niestety będziemy mogli przeszkolić tylko 28 z nich.
Wyniki rekrutacji zostaną opublikowane najpóźniej 12 czerwca 2012 r..
Życzymy powodzenia.Rekrutacja trwa tylko do 3 czerwca. Nie przegap !
30 Maj 2012

Przypominamy, że rekrutacja do szkoleń w ramach projektu trwa tylko do 3 czerwca. Po tym terminie system zostanie zamknięty. Nie będzie żadnej możliwości na przesłanie zgłoszenia. Nie przegap swojej szansy !!!!Rozpoczynamy rekrutację do dodatkowej edycji szkoleń
21 Maj 2012

Już dziś zaczynamy rekrutację do dwóch grup szkoleniowych w ramach projektu "Zarządzanie Projektowe - nowoczesna forma organizacji pracy". Zajęcia intensywne - 4 weekendy pod rząd.
Grupa 12 (ścieżka niebieska - start lipiec 2012)
14 - 15 lipca
21 - 22 lipca
28 - 29 lipca
4 - 5 sierpnia
Grupa 13 (ścieżka czerwona - start wrzesień 2012)
1 - 2 września
8 - 9 września
15 - 16 września
22 - 23 września
Zasady rekrutacji znajdziecie Państwo na stronie w zakładce rekrutacja.Półmetek III edycji
24 Kwiecień 2012

Jesteśmy na półmetku III Edycji szkoleń w ramach projektu . Każdy z uczestników ma już za sobą dwa zjazdy, czyli cztery dni wspólnej pracy.
Pozwalamy sobie na drobne podsumowanie. W ankietach poszkoleniowych uczestnicy ocenili naszą pracę na ponad 5 w 6 punktowej skali.
Oto co do nas napisali:
"Paweł to był kawał dobrej mi potrzebnej roboty. Dzięki za możliwość weryfikacji tego co wiem i pokazanie innego, fajnego podejścia."
"Przyjazna atmosfera, jednakże konsekwentne realizowanie założeń szkolenia"
"Szkolenie w bardzo przejrzysty sposób pokazujące jak krok po kroku podchodzić do zarządzania projektami"

Dziękujemy za te słowa. Są one dla nas motywacją do dalszej pracy i wysiłku który wkładamy w przygotowanie najwyższej jakości szkoleń.
Do zobaczenia na szkoleniach :)6.04.2012 - biuro projektu będzie nieczynne
5 Kwiecień 2012

6.04.2012 r. biuro projektu będzie nieczynne.Wesołych Świąt Wielkanocnych
5 Kwiecień 2012

Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Invictus Training.

Pogodnych ŚwiątII edycja podsumowanie
9 Luty 2012

W miniony weekend zakończyliśmy szkolenia w ramach II edycji projektu. W trakcie 5 miesięcy przeszkoliliśmy 56 osób z zakresu Zarządzania projektami. Uczestnicy podzieleni zostali na 4 grupy szkoleniowe.
Każda z grup uczestniczyła w 8 dniach szkolenia podczas których uczestnicy projektu mieli możliwość dowiedzieć się jak od początku do końca stworzyć projekt, na jakie problemy mogą być narażeni, na co należy uważać.
Na zakończenie cyklu szkoleń biorący w nich udział otrzymali zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniU z wyszczególnieniem tematyki poruszanej podczas każdego zjazdu.
Każdy z uczestników zdobył też punkty PDU (Professional Development Units). Posiadanie odpowiedniej ilości punktów jest jednym z warunków w momencie ubiegania się o certyfikat PMP, i przedłużanie jego ważności .
Po każdym dwudniowym zjeździe szkoleniowym uczestnicy oceniali naszą pracę w ankietach ewaluacyjnych. Podsumowując wszystkie 16 weekendów możemy być bardzo zadowoleni, gdyż uczestnicy ocenili poziom prowadzenia szkoleń, przydatność zdobywanej wiedzy, pracę trenera na ponad 5 w sześciostopniowej skali.
Tak wypowiadają się o szkoleniach uczestnicy projektu:
(11pt)
"Pełen profesjonalizm"
"W końcu zrozumiałam WBS !!!" :)
"Warto poświecić na to szkolenie czas"
"Szkolenie perfekcyjne, otwarta forma kontaktu z trenerem, możliwość dyskusji na temat każdego zagadnienia - elastyczność tematyki w zależności od aktualnych potrzeb grupy."

Uczestnicy chwalą ćwiczenia praktyczne podczas których mogą sprawdzić zdobytą wiedzę w sytuacjach z którymi spotkają się w życiu zawodowym.

"Duża ilość ćwiczeń, trafnych spostrzeżeń dotyczących tematyki ZP. Trudne sprawy są przedstawiane w jasny sposób."
"Praktyczny warsztat, wymagający intensywnej pracy, przy wykorzystaniu uprzednio zdobytej wiedzy teoretycznej."

Po 4 zjazdach wszyscy uczestnicy mieli okazje wypowiedzieć swoje opinie na temat szkoleń i ich użyteczności w ankietach które podsumowały te kilka miesięcy pracy.
99% uczestników korzysta z wiedzy i umiejętności zdobytej podczas szkoleń.
99% wśród przebadanych uczestników zamierza stosować poznane metody i techniki zarządzania projektami w realizowanych przez siebie w przyszłości projektach.

Mamy nadzieje, że wszystkim się to uda.

W trakcie minionego roku przeprowadziliśmy 28 dwudniowych zjazdów szkoleniowych czyli 448 godzin szkoleniowych. Szkolenie w ramach projektu zakończyło 97osób.

Już w dniach 11-12 lutego swoje zajęcia rozpoczyna kolejna grupa.
Powodzenia !!!Rozpoczynamy III edycje szkoleń
8 Luty 2012

Już w dniach 11-12 lutego rozpoczynamy III edycję szkoleń. Do wzięcia w niej udziału zgłosiło się ponad 300 osób chętnych. 56 osób które zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie podzielono na 4 grupy szkoleniowe według zaawansowania w dziedzinie zarządzania projektami.
Informujemy uczestników projektu, że wszystkie informacje na temat miejsca szkolenia, harmonogramy poszczególnych zjazdów będą do Państwa wysyłane drogą elektronicznąLista rankingowa do III edycji szkoleń w ramach projektu
17 Styczeń 2012

Poniżej przedstawiamy listę rankingową i rezerwową do III edycji szkoleń.
Lista rankingowa i rezerwowa III edycjaZakończyliśmy zbieranie zgłoszeń
16 Styczeń 2012

15.01.2012 zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń do III edycji szkoleń. Zgłoszenia złożone po terminie nie mogą być brane pod uwagę w procesie rekrutacji.11.01.2012 r. !!!!
9 Styczeń 2012

W dniu 11.01.2012 r. biuro projektu wyjątkowo będzie czynne w godzinach 10.00 - 18.00.Rekrutacja rozpoczęta
2 Styczeń 2012

2 stycznia rozpoczynamy rekrutację do III edycji szkoleń w ramach projektu. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia 2012 roku. Więcej szczegółów dotyczących aplikowania do projektu w zakładce rekrutacja. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.30.12.2011
29 Grudzień 2011

W dniu 30 grudnia 2011 roku biuro projektu będzie nieczynne.Godziny otwarcia biura projektu w Warszawie
29 Grudzień 2011

W dniach 2 - 13 stycznia 2012 r. biuro projektu będzie otwarte:
poniedziałek, środa, piątek w godzinach 8.00 - 16.00
wtorek, czwartek w godzinach 10.00 - 18.00Zaświadczenie od pracodawcy
20 Grudzień 2011

W związku z pojawiającymi się pytaniami o zaświadczenie od pracodawcy informujemy, iż zaświadczenie jest uznawane za ważne jeśli jest wystawione na naszym druku oraz jest nie starsze niż miesiąc od daty rozpoczęcia naboru. W III edycji nie może być z datą wcześniejszą niż 2 grudnia 2011r.To już ostatnia rekrutacja w projekcie! Ruszamy 2 stycznia 2012r.
13 Grudzień 2011

Szanowni Państwo, miło jest nam ogłosić, że 2 stycznia 2012 rozpoczynamy rekrutację do III edycji szkoleń. Jest to ostatnia rekrutacja do naszego projektu. Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja” – tam znajdą Państwo informacje jak zgłosić się do projektu.W zakładce „Rekrutacja” umieściliśmy dla Państwa szczegółowy grafik rekrutacji.
13 Grudzień 2011

W zakładce „Rekrutacja” umieściliśmy dla Państwa szczegółowy grafik rekrutacji. Mamy nadzieję, że usprawni to cały proces rekrutacji i pomoże Państwu w zgłaszaniu się do projektu. Zapraszamy!Półmetek drugiej edycji - krótkie podsumowanie
26 Październik 2011

Drodzy Państwo jesteśmy na półmetku szkoleń w ramach projektu "Zarządzanie Projektowe - nowoczesna forma organizacji pracy". Każda z grup odbyła już po dwa weekendowe zjazdy.
Oto co o dotychczasowej pracy mówią uczestnicy:
"Szkolenie ukierunkowane na praktykę, mało teorii, dużo przykładów, ćwiczeń.Trener ma znakomity kontakt z grupą, ze swobodą, i lekkością pozwala zrozumieć skomplikowane zagadnienia."
"Trener w sposób klarowny z zaangażowaniem prowadzi szkolenie"
"Będę rekomendowała trenera"
Postaramy się aby na koniec projektu opinie uczestników projektu były równie entuzjastyczne.3.09. 2011 rozpoczynamy II Edycję szkoleń
19 Sierpień 2011

Już 3.09.2011 rozpoczynamy drugą edycje szkoleń w ramach projektu Zarządzanie Projektowe – nowoczesna forma organizacji pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do drugiej edycji zebraliśmy ponad 300 zgłoszeń. W ramach II edycji szkoleń zostanie przeszkolonych 56 osób, które zostaną podzielone na cztery grupy szkoleniowe
Podczas czterech weekendowych zjazdów poszerzą oni swoją wiedze z dziedziny Zarządzania Projektami w oparciu o metodykę PMI, a także udoskonalą swoje kompetencje menedżerskie związane z motywowaniem , delegowaniem uprawnień, rozwiązywaniem problemów i podejmowaniem decyzji.

Wszystkich chętnych już zapraszamy do trzeciej edycji szkoleń które rozpoczną się w lutym.
Do zobaczenia na szkoleniach .Oferta dla osób niezakwalifikowanych do projektu
5 Sierpień 2011

Dla tych z Państwa, którzy nie zakwalifikowali się do naszego projektu, możemy zaproponować identyczny cykl czterech szkoleń z zarządzania projektami, z bardzo atrakcyjnym rabatem.
Z uwagi na duże obłożenie szkoleniami możemy stworzyć tylko dwie takie grupy, dlatego w tej propozycji kryterium uczestnictwa będzie kolejność zgłoszeń. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami prosimy o kontakt na adres: agata.mazurek(@)invictus.pl, w tytule wiadomości prosimy dopisać „Oferta specjalna”.

Jeśli nie zdążą Państwo skorzystać ze specjalnej oferty szkoleń komercyjnych, zapraszamy serdecznie na drugą edycję, do której nabór rozpocznie się w sierpniu 2011r.Wyniki rekrutacji
5 Sierpień 2011

W zakładce rekrutacja jest już dostępna lista rankingowa dla osób które zakwalifikowały się do drugiej edycji szkoleń w projekcie.31 lipca - zakończenie zbierania zgłoszeń do drugiej edycji szkoleń !!!!!!
29 Lipiec 2011

31 lipca mija termin nadsyłania zgłoszeń do drugiej edycji szkoleń w projekcie. Tylko kompletne aplikacje będą brane pod uwagę przy tworzeniu listy rankingowej. Zgłoszenia wysłane po terminie nie będą przyjmowane.Rozpoczęliśmy rekrutację
18 Lipiec 2011

18 lipca
Już dziś rozpoczynamy rekrutację do drugiej edycji szkoleń w projekcie "Zarządzanie Projektowe - nowoczesna forma organizacji pracy". W II edycji może wziąć udział tylko 56 osób (4 grupy szkoleniowe) zatrudnionych na terenie województwa mazowieckiego.
Szkolenia będą odbywały się od września 2011 do lutego 2012 w weekendy w Warszawie.
Zgłoś się już dziśRozpoczynamy rekrutację
17 Lipiec 2011

18 lipca rozpoczynamy rekrutację do drugiej edycji szkoleń w projekcie "Zarządzanie Projektowe - nowoczesna forma organizacji pracy". Dopiero wówczas możliwe jest zgłoszenie się do udziału w projekcie. Wcześniej formularz będzie nieaktywny.Pierwsza edycja projektu - podsumowanie
4 Lipiec 2011

Zakończyliśmy pierwszą edycje szkoleń w ramach projektu „Zarządzanie Projektowe – nowoczesna forma organizacji pracy”. W trakcie blisko 4 miesięcy przeszkoliliśmy 42 osoby z zakresu Zarządzania projektami. Uczestnicy podzieleni zostali na 3 grupy szkoleniowe.
Każda z grup uczestniczyła w 8 dniach szkolenia podczas których uczestnicy projektu mieli możliwość dowiedzieć się jak od początku do końca stworzyć projekt, na jakie problemy mogą być narażeni, na co należy uważać. (szczegółowy program wszystkich zjazdów z wyszczególnieniem tematów znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Grupy i harmonogram szkoleń. Na zakończenie cyklu szkoleń biorący w nich udział otrzymali zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniU z wyszczególnieniem tematyki poruszanej podczas każdego zjazdu.
Każdy z uczestników zdobył też punkty PDU (Professional Development Units). Posiadanie odpowiedniej ilości punktów jest jednym z warunków w momencie ubiegania się o certyfikat PMP, i przedłużanie jego ważności .
Po każdym dwudniowym zjeździe szkoleniowym uczestnicy oceniali naszą pracę w ankietach ewaluacyjnych. Podsumowując wszystkie 12 weekendów możemy być bardzo zadowoleni, gdyż uczestnicy ocenili poziom prowadzenia szkoleń, przydatność zdobywanej wiedzy, pracę trenera na ponad 5 w sześciostopniowej skali.

Tak wypowiadają się o szkoleniach uczestnicy projektu:

„Bardzo spójne konkretne i treściwe szkolenie, poprowadzone w sposób przystępny i zrozumiały.”
„Trener- profesjonalizm, komunikacja z grupą doskonała, wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie”
„Dobra atmosfera. Interesujący i inspirujący sposób prowadzenia. Przydatna wiedza.”
„Trener aktywny, mobilizujący do działań, dający możliwość wypowiedzi.”

Uczestnicy chwalą ćwiczenia praktyczne podczas których mogą sprawdzić zdobytą wiedze w sytuacjach z którymi spotkają się w życiu zawodowym.
„(…) sytuacje odgrywane przy okazji omawiania poszczególnych zagadnień, ćwiczenia. Bardzo ciekawym pomysłem było budowanie mostu- możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej podczas zajęć w praktyce”

Dla części uczestników projekt był także okazją do usystematyzowania posiadanej wiedzy. Wiele osób podkreślało, że dzięki uczestnictwie w nim ma szanse nazwać procesy, narzędzia z których korzystało do tej pory nieświadomie, po omacku.
Po 4 zjazdach wszyscy uczestnicy mieli okazje wypowiedzieć swoje opinie na temat szkoleń i ich użyteczności w ankietach które podsumowały te kilka miesięcy pracy.
100% uczestników – 42 osoby odpowiedziały, że korzystają z wiedzy zdobytej podczas zajęć. Większość grupy korzysta z tej wiedzy często lub bardzo często.
Znacząca większość grupy – ponad 93%, 39 uczestników projektu zamierza zdobytą wiedze wykorzystać w projektach które będzie realizować w przyszłości.
W odpowiedzi na pytanie które umiejętności wykorzystują najczęściej, uczestnicy podali cały wachlarz odpowiedzi. Wśród najczęściej powtarzających się były umiejętności związane z zarządzaniem czasem, harmonogramem projektu, a także z analizą i podejmowaniem decyzji i rozwiązywaniem problemów.
Wśród umiejętności nabytych podczas trwania projektu wykorzystywanych najchętniej uczestnicy projektu wykorzystują te związane z zarządzaniem ryzykiem, tworzeniem harmonogramu projektu, a także umiejętności menadżerskie(zarządzanie czasem, umiejętności komunikacyjne, motywowanie, zarządzanie zmianą).

Mamy nadzieje, że kolejna edycja szkoleń w ramach projektu „Zarządzanie Projektowe – nowoczesna forma organizacji pracy” spotka się z równie dobrą Państwa oceną.
Dołożymy wszelkich starań żeby tak było.Zakończyliśmy pierwsza edycje
15 Czerwiec 2011

12 czerwca zakończyliśmy pierwszą edycję szkoleń w ramach projektu "Zarządzanie Projektowe- nowoczesna forma organizacji pracy" Dziękujemy wszystkim za pracę, ale też dobrą zabawę. Mamy nadzieje, że wiedza która została przekazana ułatwi organizacje w niejednym projekcie. POWODZENIA !!! Już niedługo szczegółowe podsumowanie. ZAPRASZAMYZapraszamy na naszą stronę na Facebooku!
31 Maj 2011

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco wydarzenia w projekcie wejdźcie na naszą stronę na Facebook'u:
kliknij tutaj i kliknijcie przycisk "Lubię to"

Można również odwiedzić stronę firmy Invictus: kliknij tutajZdjęcia ze zjazdu drugiego dostępne już na Facebooku
17 Maj 2011

Na portalu społecznościowym Facebook można już obejrzeć zdjęcia z drugiego zjazdu wszystkich grup szkoleniowych. Można tam również zagłosować na najlepszy most- efekt jednego z ćwiczeń.
Zapraszamy!!!Wesołych Świąt Wielkiej Nocy
21 Kwiecień 2011

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzy Invictus Training

WesołegoAllelujaCo nowego w projekcie
14 Kwiecień 2011

Jesteśmy już po dwóch zjazdach szkoleniowych. Uczestnicy pełni zapału, gotowi do pracy. Mamy nadzieje, że taka atmosfera będzie panowała do końca.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku. Znajdziecie tam Państwo najświeższe informacje dotyczące szkoleń, a także spotkacie znajomych z którymi współpracujecie podczas zajęć.
Zapraszamy

Najbliższe szkolenia "Zarządzanie Projektowe - nowoczesna forma organizacji pracy":
grupa g01 - 7-8 maj 2011
grupa g02 14-15 maj 2011
grupa g03 21- 22 maj 2011Rozpoczęliśmy
8 Marzec 2011

26 lutego 2011 punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęliśmy pierwsze szkolenie w projekcie „Zarządzanie Projektowe – nowoczesna forma organizacji pracy”.
Pierwszy dwudniowy zjazd dotyczył Zarządzania Projektami zgodnie ze standardami PMI.
Po pierwszym zjeździe szkoleniowym uczestnicy bardzo wysoko ocenili poziom umiejętności trenerskie i merytoryczny poziom szkolenia (ponad 5 w skali od 1 do 6)

Harmonogram pierwszego zjazdu wyglądał następująco:
Dzień I
Wprowadzenie do zarządzania projektami
Uruchamianie projektu
Zarządzanie zakresem projektu
Zarządzanie czasem w projekcie, harmonogram
Konsultacje (dla chętnych)

Dzień II
Planowanie zasobów
Budżet projektu
Zarządzanie ryzykiem
Wskaźniki efektywności projektu/zakończenie projektu

Nasze szkolenia odbywają się w salach szkoleniowych Golden Floor w budynku Millennium Plaza przy Alejach Jerozolimskich 123a (XV Piętro), tuż przy Placu Zawiszy.

Wszystkich uczestników szkolenia i nie tylko zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie można będzie wymieniać się opiniami, a także sugestiami dotyczącymi szkoleń.
Do zobaczenia na szkoleniach!Specjalna oferta dla osób niezakwalifikowanych do projektu
10 Luty 2011

Dla tych z Państwa, którzy nie zakwalifikowali się do naszego projektu, możemy zaproponować identyczny cykl czterech szkoleń z zarządzania projektami, z bardzo atrakcyjnym rabatem.
Z uwagi na duże obłożenie szkoleniami możemy stworzyć tylko dwie takie grupy, dlatego w tej propozycji kryterium uczestnictwa będzie kolejność zgłoszeń. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami prosimy o kontakt na adres: agata.mazurek(@)invictus.pl, w tytule wiadomości prosimy dopisać „Oferta specjalna”.

Jeśli nie zdążą Państwo skorzystać ze specjalnej oferty szkoleń komercyjnych, zapraszamy serdecznie na drugą edycję, do której nabór rozpocznie się w sierpniu 2011r.Wyniki rekrutacji do I edycji szkoleń
9 Luty 2011

Wyniki rekrutacji do I edycji szkoleń: Lista_rankigowa_rezerwowa.pdfOgłoszenie wyników rekrutacji do I edycji szkoleń
1 Luty 2011

Wyniki rekrutacji do I edycji szkoleń ogłoszone zostaną 10 lutego. Informację przekażemy mailowo oraz wywiesimy na stronie projektu w zakładce "Grupy i harmonogram szkoleń".Termin zgłaszania się do I edycji szkoleń
19 Styczeń 2011

Do I edycji szkoleń można się zgłaszać do dnia 2 lutego 2011, godzina 23:59. Kolejne terminy będą przekazywane na bieżąco w Aktualnościach.Rozpoczęła się rekrutacja do projektu
17 Styczeń 2011

Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z informacjami o projekcie i zalogowania na naszej stronie w zakładce "Zgłoś się"Nie kwalifikujesz się do projektu?
17 Styczeń 2011

Wejdź na naszą stronę internetową www.invictus.pl i zapoznaj się z ofertą szkoleń komercyjnych.Logowanie na stronie projektu jest już aktywne.
7 Styczeń 2011

Wystarczy wejść w zakładkę "Zgłoś się" i wpisać swój adres e-mail i wybrane hasło.Aktualności
Podsumowanie projektu
26 Wrzesień 2012

23 września zakończyliśmy szkolenia w ramach projektu "Zarządzanie Projektowe - nowoczesna forma organizacji pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


więcej >>W dniach 13-17.08. 2012 r. biuro w Warszawie będzie nieczynne.
8 Sierpień 2012

W związku z sezonem urlopowym w dniach 13 - 17 sierpnia biuro projektu w Warszawie będzie nieczynne.


więcej >>Lista rankingowa dla IV edycji szkoleń w ramach projektu
12 Czerwiec 2012

Lista rankingowa dla IV edycji szkoleń w ramach projektu
Lista_rankigowa_rezerwowa.pdf


więcej >>Siedziba firmy

Invictus Sp. z o.o.
ul. Czarnieckiego 5/3
20-820 Lublin
Siedziba w Warszawie

Invictus Sp. z o.o.
ul. Złota 61
00-819 Warszawa
  Dołącz do nas na Facebooku

      
      © Invictus 2011